Fotografia ślubna Kraków


Najlepsza oferta dla Was

Fotografia ślubna Kraków

Łukasz Olejniczak | Fotograf


Szukasz dobrego fotografa z Krakowa i chcesz zamówić wyjątkowy reportaż ślubny? Nie mogłeś/aś lepiej trafić.
Nazywam się Łukasz Olejniczak i chętnie utrwale na zdjęciach wasz wyjątkowy dzień.


Nasz kraj pełen jest wyjątkowych, bardzo atrakcyjnych miejsc, w których może powstać naprawdę ciekawa plenerowa fotografia ślubna. Kraków oraz jego okolice, Kakowski Kazimierz, Wawel, urocze uliczki, krakowskie dolinki, dwór i park w Mogilanach, Ojcowski Park Narodowy i oczywiście nie zapominajmy Krakowski Rynek Główny to tylko niektóre lokalizacje wybierane przez Pary Młode.

Sesja plenerowa to jeden z obowiązkowych elementów ślubnego reportażu. Jest zdecydowanie najbardziej aranżowanym oraz dokładnie planowanym rodzajem zdjęć, nie oznacza to jednak, że nie może wypaść w sposób całkowicie naturalny.

Przed wyjazdem na taką sesję, przygotowuję dokładny scenariusz tego, jak powinna ona wyglądać. Nie zdarza się, bym w jakieś miejsce jechał całkowicie „ciemno”. Większość lokalizacji znam lub wcześniej oglądam osobiście, jednak jeśli nie mam takiej możliwości (przede wszystkim ze względu na dzielącą mnie od danego miejsca odległość), staram się poszukać na ich temat informacji w internecie. Dzięki temu jeszcze przed dotarciem na miejsce wiem w jaki sposób zaaranżować sesję z Młodą Parą.


 

Często bywa tak, że o wyborze danego miejsca decydują Młodzi Małżonkowie, wiążą oni bowiem z konkretną lokalizacją jakieś osobiste, miłe wspomnienia. W takiej sytuacji oczywiście dostosowuję się do ich wyboru, bowiem komfort moich Klientów jest dla mnie kwestią absolutnie najważniejszą.

Z ujęciami świetnie bawiących się gości kojarzony jest często termin „fotografia ślubna”. Kraków, Katowice, Jaworzno, Oświęcim czy Chrzanów – niezależnie od miejsca, w którym odbywa się wesele, wszystkim zależy na tym, by ilustrowały je naprawdę dobre fotografie. W sprawie ustalenia konkretnych szczegółów, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Kilka słów od moich Klientów...

Opinie

 • Ela i Jacek
  Ela i Jacek
  "Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność, niebanalne ponadczasowe i często wzruszające zdjęcia do których wracamy z ogromnym sentymentem. Piękna pamiątka na całe życie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem za co oboje serdecznie dziękujemy"
 • Ola i Marcin
  Ola i Marcin
  "Wszechstronność. To co wyróżnia Łukasza wśród fotografów ślubnych to właśnie wszechstronność. Ale nie tylko. To też talent, ciężka praca, elastyczność i jakieś magiczne zdolności uchwycenia dokładnie tego, co powinno zostać uwiecznione. Efekty pracy Łukasza są więcej niż zadowalające. Jego praca to nasze zdjęcia, to nasza pamiątka na całe życie, musi być więc piękna i wyjątkowa. Polecamy bez najmniejszych wątpliwości"
 • Lidia i Jakub
  Lidia i Jakub
  "Szczerze polecamy za bardzo miłą i luźną atmosferę, profesjonalne podejście i ciekawe pomysły. Łukasz uwiecznił najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela jednocześnie będąc niezauważalnym. Zdjęcia są świetnie wykonane ale przede wszystkim oddają nasze emocje i uczucia"