Fotografia ślubna Jaworzno


Najlepsza oferta dla Was

Fotografia ślubna Jaworzno

Łukasz Olejniczak | Fotograf


Szukasz dobrego fotografa z Jaworzna i chcesz zamówić wyjątkowy reportaż ślubny? Nie mogłeś/aś lepiej trafić. Nazywam się Łukasz Olejniczak i chętnie utrwale na zdjęciach wasz wyjątkowy dzień.

Kilka słów od moich Klientów...

Opinie

 • Ela i Jacek
  Ela i Jacek
  "Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność, niebanalne ponadczasowe i często wzruszające zdjęcia do których wracamy z ogromnym sentymentem. Piękna pamiątka na całe życie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem za co oboje serdecznie dziękujemy"
 • Ola i Marcin
  Ola i Marcin
  "Wszechstronność. To co wyróżnia Łukasza wśród fotografów ślubnych to właśnie wszechstronność. Ale nie tylko. To też talent, ciężka praca, elastyczność i jakieś magiczne zdolności uchwycenia dokładnie tego, co powinno zostać uwiecznione. Efekty pracy Łukasza są więcej niż zadowalające. Jego praca to nasze zdjęcia, to nasza pamiątka na całe życie, musi być więc piękna i wyjątkowa. Polecamy bez najmniejszych wątpliwości"
 • Lidia i Jakub
  Lidia i Jakub
  "Szczerze polecamy za bardzo miłą i luźną atmosferę, profesjonalne podejście i ciekawe pomysły. Łukasz uwiecznił najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela jednocześnie będąc niezauważalnym. Zdjęcia są świetnie wykonane ale przede wszystkim oddają nasze emocje i uczucia"