Fotograf Jaworzno


Najlepsza oferta dla Was

Fotograf / Ślubny / Weselny / Plenerowy

Fotograf Jaworzno | Łukasz Olejniczak


Szukasz dobrego fotografa z Jaworzna i chcesz zamówić wyjątkowy reportaż ślubny? Nie mogłeś/aś lepiej trafić.
Nazywam się Łukasz Olejniczak i chętnie utrwale na zdjęciach wasz wyjątkowy dzień.

Zamów swój wymarzony reportaż ślubny


Fotografia ślubna Kraków & Jaworzno | Łukasz Olejniczak

Skontaktuj się ze mną a postaram się przedstawić Tobie najlepszą ofertę na rynku.

Łukasz Olejniczak - Fotograf ślubny Kraków & Jaworzno

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami

Zobacz Portfolio

Jako fotograf pracuję głównie w Jaworznie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Krakowie, Katowicach oraz innych śląskich czy małopolskich miejscowościach, więc wśród miejsc wybieranych na zdjęciach znaleźć można Zamek Lipowiec, Teńczyński Park Krajobrazowy, Zamek w Tenczynku, Zamek oraz park w Pszczynie, Zamek w Pieskowej Skale, Białkę Tatrzańską, Dolinę Kościeliską, Zamek w Wiśniczu, Zamek w Dobczycach, , Pałac oraz park w Mosznej, czy Park Kościuszki Katowice.

Aby powstały naprawdę ciekawe zdjęcia ślubne, wykorzystuję różnego rodzaju rekwizyty. Balony, tabliczki z zabawnymi napisami, koce i kosze idealne na piknik, śmieszne okulary, sanie lub narty wykorzystywane w czasie zdjęć utrzymanych w zimowym klimacie – to tylko niektóre z nich.

O czym jaszcze pamiętam jako fotograf? Jaworzno czy inna miejscowość, Śląsk czy Małopolska – niezależnie od tego, gdzie wykonuję zdjęcia w czasie ślubu, zawsze pamiętam o tym, że jest to moment wyjątkowy dla wszystkich: Pary Młodej oraz jej gości. Dbam więc o to, by zdjęcia ich przedstawiające były dobrej jakości.

Widoczne w galerii zdjęcia powstały między innymi w takich miastach jak Jaworzno, Chrzanów, Oświęcim, Katowice czy Kraków. Jednak jako fotograf pracuję również w innych lokalizacjach. W sprawie ustalenia konkretnych szczegółów, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Kilka słów od moich Klientów...

Opinie

 • Ela i Jacek
  Ela i Jacek
  "Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność, niebanalne ponadczasowe i często wzruszające zdjęcia do których wracamy z ogromnym sentymentem. Piękna pamiątka na całe życie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem za co oboje serdecznie dziękujemy"
 • Ola i Marcin
  Ola i Marcin
  "Wszechstronność. To co wyróżnia Łukasza wśród fotografów ślubnych to właśnie wszechstronność. Ale nie tylko. To też talent, ciężka praca, elastyczność i jakieś magiczne zdolności uchwycenia dokładnie tego, co powinno zostać uwiecznione. Efekty pracy Łukasza są więcej niż zadowalające. Jego praca to nasze zdjęcia, to nasza pamiątka na całe życie, musi być więc piękna i wyjątkowa. Polecamy bez najmniejszych wątpliwości"
 • Lidia i Jakub
  Lidia i Jakub
  "Szczerze polecamy za bardzo miłą i luźną atmosferę, profesjonalne podejście i ciekawe pomysły. Łukasz uwiecznił najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela jednocześnie będąc niezauważalnym. Zdjęcia są świetnie wykonane ale przede wszystkim oddają nasze emocje i uczucia"