Do zdjęć z weselnej zabawy z chęcią wraca nie tylko Para Młoda, ale również zaproszeni przez nią goście. Dlatego tak ważne jest, aby fotograf wykonujący tego rodzaju fotografie, włożył w nie naprawdę dużo zaangażowania. Tylko dzięki takiemu podejściu, zdjęcia z wesela przedstawiać będą prawdziwe emocje oraz naprawdę dobrą zabawę.

Z ujęciami świetnie bawiących się gości kojarzony jest często termin „fotografia ślubna”. Kraków, Jaworzno, Oświęcim czy Chrzanów – niezależnie od miejsca, w którym odbywa się wesele, wszystkim zależy na tym, by ilustrowały je naprawdę dobre fotografie.

Na czym skupiam się podczas robienia zdjęć weselnych? Przede wszystkim na emocjach. Unikam zdjęć pozowanych i sztucznie aranżowanych, bo zwykle wychodzą one bardzo nienaturalnie. Ujęcia tańczącej pary, roześmianych gości czy wzruszonych rodziców mają o wiele większą wartość sentymentalny, niż sztywne, wymuszone fotografie.

Jako fotograf jestem z gośćmi i Parą Młodą od początku przyjęcia, aż do zakończenia oczepin (czyli godziny około 00:30). Mogę więc zarejestrować wszystkie najważniejsze momenty imprezy: pierwszy taniec, toasty, krojenie tortu weselnego, wręczanie prezentu dla rodziców czy oczepinowe zabawy.

Niezależnie od tego, czy wesele jest tradycyjne, czy też bardziej nowoczesne, organizowane na dużej luksusowej sali lub w małej strażnicy, zrzeszające kilkuset gości albo jedynie kilkudziesięciu – moim zadaniem jest udokumentowanie imprezy w sposób w pełni profesjonalny. Dlatego jeśli szukacie najlepszego fotografa, działającego nie tylko w Krakowie, Chrzanowie, Oświęcimiu czy Jaworznie, ale również innych częściach naszego kraju – zapraszam do kontaktu! Fotografia ślubna oraz weselna w moim wykonaniu to pasja połączona z dużą wiedzą na temat wykonywania zdjęć i sporym doświadczeniem.