Odpowiednie ujęcie na zdjęciach ceremonii zaślubin to dla każdej Pary Młodej kwestia niezwykle istotna. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę jako fotograf, dlatego w wykonywane przeze mnie zdjęcia w czasie Ślubu wsadzam naprawdę dużo energii oraz zaangażowania.

Warto pamiętać o tym, że każdy profesjonalny fotograf ślubny powinien zadbać o odpowiednie zezwolenie, które daje mu prawo do fotografowania uroczystości liturgicznych. Ja taki dokument oczywiście posiadam – został on wydany przez Kurię w Krakowie. Fotografia ślubna przeze mnie wykonywana nie wiążę się więc z żadnym naginaniem istniejących przepisów oraz zasad.

Na zdjęciach z ceremonii zaślubin powinno znaleźć się co najmniej kilka najbardziej istotnych momentów – przyjazd Młodych przed kościół, czas składania przysięgi, , chwile przed oraz po przysiędze, moment wyjścia z kościoła czy składanie życzeń przez gości. W czasie ślubu staram się jednak robić przede wszystkim takie zdjęcia, które uchwycą emocje: radość, wzruszenie, pewnego rodzaju zdenerwowanie. To właśnie tego rodzaju momenty stają się z perspektywy czasu najważniejsze i to je chcemy ponownie przeżywać, oglądając ślubne fotografie.

O czym jaszcze pamiętam jako fotograf? Kraków czy mniejsza miejscowość, Śląsk czy Małopolska – niezależnie od tego, gdzie wykonuję zdjęcia w czasie ślubu, zawsze pamiętam o tym, że jest to moment wyjątkowy dla wszystkich: Pary Młodej oraz jej gości. Dbam więc o to, by zdjęcia ich przedstawiające były dobrej jakości.
Widoczne w galerii zdjęcia powstały między innymi w takich miastach jak Jaworzno, Chrzanów, Oświęcim czy właśnie Kraków. Jednak jako fotograf pracuję również w innych lokalizacjach. W sprawie ustalenia konkretnych szczegółów, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.