Każdy szanujący potencjalnych Klientów fotograf ślubny powinien dać im możliwość przyjrzenia się swojej pracy. Właśnie w takim celu zamieściłem na swojej stronie internetowej regularnie uzupełnianą galerię.

Oferowana przeze mnie fotografia ślubna dzieli się na różnego rodzaju zdjęcia. W skład pełnego reportażu ślubnego wchodzą fotografie ilustrujące przygotowania do ślubu, przebieg całej ceremonii, zabawę weselną oraz ślubne zdjęcia plenerowe. Taki pakiet gwarantuje uwiecznienie na zdjęciach najważniejszych momentów w dniu ślubu oraz wesela, jak również otrzymanie świetnej pamiątki – profesjonalnie zrealizowanej sesji plenerowej. Ten ostatni rodzaj zdjęć może zostać wykonany w dniu ślubu, lub w innym, dogodnym dla Pary terminie. Również miejsce plenerowej sesji ślubnej konsultowane jest z Państwem Młodym. Tego typu fotografia ślubna nie zawsze realizowana jest w Krakowie czy centrum innego miasta – najczęściej wraz z Klientami decydujemy o wykonaniu zdjęć w atrakcyjnej, podmiejskiej lokalizacji (więcej informacji na ten temat znaleźć można w kategorii „Plener”).

Uważam, że fotografia ślubna to szczególny rodzaj zdjęć. Powinny one doskonale ilustrować wszelkie niezwykle wyjątkowe emocje, jakie towarzyszą w dniu ślubu i wesela nie tylko Parze Młodej, ale także jej gościom, będących świadkami małżeńskiej przysięgi oraz bawiącym się na weselnym przyjęciu.

Kraków, Chrzanów, Jaworzno, Oświęcim – to właśnie z tych małopolskich oraz śląskich miast oraz ich okolic pochodzi spora część moich Klientów, co nie oznacza oczywiście, że jako fotograf nie zdarza mi się pracować również w innych lokalizacjach.

Oferowany przeze mnie pakiet fotografii to przede wszystkim zdjęcia w doskonałej jakości umieszczone w eleganckim albumie, jak również zdjęcia w formacie cyfrowym na płytach DVD.

Jako fotograf działam w miastach takich jak Kraków, Chrzanów, Jaworzno czy Oświęcim, nie oznacza to jednak, że nie wykonuje swoich usług w innych miejscowościach, przede wszystkim leżących w Małopolsce oraz na Śląsku.