Fotograf Kraków


Najlepsza oferta dla Was

Fotograf / Ślubny / Weselny / Plenerowy

Łukasz Olejniczak | Fotograf Kraków


Szukasz dobrego fotografa z Krakowa i chcesz zamówić wyjątkowy reportaż ślubny? Nie mogłeś/aś lepiej trafić.
Nazywam się Łukasz Olejniczak i chętnie utrwale na zdjęciach wasz wyjątkowy dzień.

Zamów swój wymarzony reportaż ślubny


Fotografia ślubna Kraków & Jaworzno | Łukasz Olejniczak

Skontaktuj się ze mną a postaram się przedstawić Tobie najlepszą ofertę na rynku.

Łukasz Olejniczak - Fotograf ślubny Kraków & Jaworzno

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami

Zobacz Portfolio

Odpowiednie ujęcie na zdjęciach z dnia zaślubin to dla każdej Pary Młodej kwestia niezwykle istotna. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę jako fotograf, dlatego w wykonywane przeze mnie zdjęcia w czasie Ślubu wsadzam naprawdę dużo energii oraz zaangażowania.

Warto pamiętać o tym, że każdy profesjonalny fotograf ślubny powinien zadbać o odpowiednie zezwolenie, które daje mu prawo do fotografowania uroczystości liturgicznych. Ja taki dokument oczywiście posiadam – został on wydany przez Kurię w Krakowie. Fotografia ślubna przeze mnie wykonywana nie wiążę się więc z żadnym naginaniem istniejących przepisów oraz zasad.

Na czym skupiam się podczas robienia zdjęć weselnych? Przede wszystkim na emocjach. Unikam zdjęć pozowanych i sztucznie aranżowanych, bo zwykle wychodzą one bardzo nienaturalnie. Ujęcia tańczącej pary, roześmianych gości czy wzruszonych rodziców mają o wiele większą wartość sentymentalny, niż sztywne, wymuszone fotografie.

Jako fotograf jestem z gośćmi i Parą Młodą od początku przyjęcia, aż do zakończenia oczepin (czyli godziny około 00:30). Mogę więc zarejestrować wszystkie najważniejsze momenty imprezy: pierwszy taniec, toasty, krojenie tortu weselnego, wręczanie prezentu dla rodziców czy oczepinowe zabawy.

Niezależnie od tego, czy wesele jest tradycyjne, czy też bardziej nowoczesne, organizowane na dużej luksusowej sali lub w małej strażnicy, zrzeszające kilkuset gości albo jedynie kilkudziesięciu – moim zadaniem jest udokumentowanie imprezy w sposób w pełni profesjonalny. Dlatego jeśli szukacie najlepszego fotografa, działającego nie tylko w Krakowie, Katowicach, Chrzanowie, Oświęcimiu czy Jaworznie, ale również innych częściach naszego kraju – zapraszam do kontaktu! Fotografia ślubna oraz weselna w moim wykonaniu to pasja połączona z dużą wiedzą na temat wykonywania zdjęć i sporym doświadczeniem.

Kilka słów od moich Klientów...

Opinie

 • Ela i Jacek
  Ela i Jacek
  "Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność, niebanalne ponadczasowe i często wzruszające zdjęcia do których wracamy z ogromnym sentymentem. Piękna pamiątka na całe życie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem za co oboje serdecznie dziękujemy"
 • Lidia i Jakub
  Lidia i Jakub
  "Szczerze polecamy za bardzo miłą i luźną atmosferę, profesjonalne podejście i ciekawe pomysły. Łukasz uwiecznił najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela jednocześnie będąc niezauważalnym. Zdjęcia są świetnie wykonane ale przede wszystkim oddają nasze emocje i uczucia"
 • Ola i Marcin
  Ola i Marcin
  "Wszechstronność. To co wyróżnia Łukasza wśród fotografów ślubnych to właśnie wszechstronność. Ale nie tylko. To też talent, ciężka praca, elastyczność i jakieś magiczne zdolności uchwycenia dokładnie tego, co powinno zostać uwiecznione. Efekty pracy Łukasza są więcej niż zadowalające. Jego praca to nasze zdjęcia, to nasza pamiątka na całe życie, musi być więc piękna i wyjątkowa. Polecamy bez najmniejszych wątpliwości"